KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334439
nr 1733 4439
Georg Lindström. Signerad, daterad 1960, Klarahallen. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x78 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:04:45
19/10 21:03:21