KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334439

nr 1733 4439

Georg Lindström. Signerad, daterad 1960, Klarahallen. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x78 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:04:45

19/10 21:03:21 1      Vinnande bud